The Bye Bye Man Full izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...
356
FILM BILGILERI 2 gün önce eklendi
The Bye Bye Man Full izle

2016 yılı ABD yapımı korku ve gerilim türü filmler kategorisinde yer alacak olan The Bye Bye Man adlı film ülkemizde de 03 Haziran 2016 tarihinde vizyona girecek. Yönetmen koltuğunda Stacy Title’in yer aldığı filmin baş rollerini Carrie Anne Moss, Faye Dunaway, Doug Jones, Douglas Smith ve Michael Trucco paylaşıyorlar. Senaryosunu Jonathan Penner’in kaleme aldığı filmin yapımcılığını da Simon Horsman ve Trevor Macy üstleniyorlar.
The Bye Bye Man izleyeceğiniz yapımda 3 üniversite öğrencisi kampus içine taşınan bir evi merak ederek ve keşfetmek için evi ziyaret ederler. Üç öğrenci farkında olmaksızın Bye Bye Man adı ile bilinen bir doğa üstü varlığı açığa çıkarırlar. Ölümcül bir kaderi paylaşan arkadaşlar diğer insanları korumak ve kurtarmak için Bye Bye Man’in varlığını saklarlar ve bunu bir süre daha yapmaları gerekmektedir.
Sitemizde The Bye Bye Man full izleyeceğiniz yapımda rol alan oyuncular ve üstlendikleri karakterler ile şöyle sıralanabilir: Douglas Smith rolü : Elliot, Lucien Laviscount rolü : Joh, Cressida Bonas rolü : Sasha, Doug Jones rolü : Bye Bye Man, Michael Trucco rolü : Virgil, Faye Dunaway rolü : Dul Redmon, Erica Tremblay rolü : Alice, Cleo Kral Bayan rolü : Watkins, Marisa Echeverria rolü : Trina, Jenna Kanell rolü : Kim, Carrie-Anne Moss rolü : Det. Shaw, Ava Penner rolü : Anna ve Seth William rolü : Meier Başkomiser
The Bye Bye Man Türkçe dublaj izleyebileceğiniz yapımı Jonathan Penner 11 Eylül 2014 tarihinde doğa üstü bir gerilim filmi olan yapımın dünya çapındaki tüm dağıtım haklarını satın alarak beyaz perdeye uyarlamıştır. Robert Damon Schneck’in kısa öykülerinden oluşan kitaptan uyarlanan film, 23 Haziran 2015 tarihinde çekimlerine başlandı. Film Amerika’da da Türkiye ile birlikte aynı tarihte vizyondaki yerini alırken, bu türde yapımlardan hoşlanacaklar için farklı ve güzel bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Sitemizde The Bye Bye Man HD izleyebilir ve daha pek çok yapımı aynı kalitede seyredebilirsiniz.

Tür: 2016 Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2016 - ABD

Yönetmen: Stacy Title

Oyuncular: Carrie-Anne Moss ,Faye Dunaway ,Doug Jones ,Douglas Smith ,Michael Trucco

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?