The 11th Hour – 11. Saat Türkçe Dublaj Full izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
0
( Yüksek Kalite ) Tek Parça HD Alternatif Tek Parça FragmanYorum yapDikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. İyi Seyirler . . .

Bir önceki filmimiz olan Örümcek-Adam: Eve Dönüş 2017 Türkçe Dublaj izle filmimizi izlemenizi tavsiye ederiz.


1.00 avg. rating (45% score) - 1 vote
5.244
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
The 11th Hour – 11. Saat Türkçe Dublaj Full izle

11. Saat Leonarda DiCaprio tarafından yapılmış, senaryosunun ve seslendirmesinin de aynı zamanda DiCaprio’ya ait olduğu bir belgeseldir.
Eski Sovyetler lideri Mikhail Gorbachev, fizikçi Stephen Hawking, Nobel Prize sahibi Wangari Maathai, ve gazeteci Armand Betscher ile Paul Hawken’in de dahil olduğu 50’den fazla siyasetçinin, bilim adamının, çevreci aktivistin katılımıyla gerçekleşmiş bu proje dünya hayatını etkileyen sorunlarla ilgilidir. Küresel ısınma, ormansızlaşma, türlerin kitlesel yok oluşu ve okyanuslardaki yaşam alanlarının azalması gibi konuların tümü ele alınmaktadır.
11. Saat insan hayatının ve dünyanın geleceğinin büyük tehlike altında olduğunu ön görmekte ve bu sorunlara bulanabilecek çözüm yollarını aramaktadır.
11. Saat izle imkanını sitemizden sizlere sorunsuz bir şekilde sunuyoruz. Kızıl Ordu filmini ayrıca Türkçe dublaj izlemek isteyenler için 11. Saat Türkçe dublaj izle kısmından hdfilmgecesi.org adresinden kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.
11. Saat izle esnasında bir sorun yaşarsanız ya da görüşlerinizi belirtmek isterseniz aşağıdaki yorum formunu doldurup düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Bilmenizi isteriz ki görüşleriniz hem bizler için hem de filmi izleyecek binlerce kişi için önemli bir yer tutmaktadır.
Son olarak sizlere en iyi Kızıl Ordu full izle imkanı sunmaya çalışırken bir teşekkürü çok görmeyin 🙂

Tür: Belgeseller, IMDB 7+ Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2007 - ABD

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Leila Conners

Oyuncular: Leonardo DiCaprio , Kenny Ausubel , Thom Hartmann

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?