Sırları Çalıyoruz Wikileaksin Hikayesi izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
0Dikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. İyi Seyirler . . .

Bir önceki filmimiz olan Örümcek-Adam: Eve Dönüş 2017 Türkçe Dublaj izle filmimizi izlemenizi tavsiye ederiz.


0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
730
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Sırları Çalıyoruz Wikileaksin Hikayesi izle

Ülkemizde vizyona giren yerli yapıtlar arasında genellikle belgesel olmuyor. Yapılan belgesel filmleri de genellikle siyasi yönü olan ülke karmaşasından yararlanarak daha fazla seyredilerek iyi gelir elde etmek için yapılan belgesel sinema eserleri olarak kayda geçiyor. Bu nedenle de belgesel yapıtlarını seyretmek için yabancı ülkelerden gelmekte olan ve son zamanlarda yeniden gündeme gelen Sırları Çalıyoruz Wikileaksin Hikayesi gibi belgesel yapıtlarını seyredebiliyoruz.
Belgesel sinema eserleri arasında yer alan bu sinema eseri Almanya yapımı olan bir eserdir. Alman sinemasının ülkemize pek gelmediğini daha çok ABD ve İngiltere’den geldiğini düşünecek olursak; bu eserin de ülkemizde vizyona girmediğini ancak; 21 Ocak 2013 tarihi geldiğinde beyaz perdeye gelerek Alman Sırları Çalıyoruz Wikileaksin Hikayesi izleyecekler ile buluştuğunu söylemek mümkün olmaktadır.
Bu sinema eseri; Alex Gibney yönetmenliğinde oluşturulmuş bir sinema eseri olmaktadır. Bu nedenle de Gibney sinema yapıtlarını tercih ederken genelde belgesel özellik taşıyan filmlerin bu yönetmenin kariyerinde yer ettiğini görmekteyiz ve Sırları Çalıyoruz Wikileaksin Hikayesi HD izleyebilirsiniz.

Tür: 2013 Filmleri, Belgeseller, IMDB 7+ Filmler, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2013

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Alex Gibney

Oyuncular: Adrian Lamo John 'FuzzFace' McMahon ,Julian Assange

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?