Prometheus 2 Full izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
2.090
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Prometheus 2 Full izle

2016 yılının ortasına yaklaşırken aceleci davranan sinema yönetmenleri 2017 yılında vizyona sokarak sinema severlerin beğenisine sunacakları sinema eserlerini şimdiden tanıtmaya ve gösterim yapacak olan filmler hakkında açıklama yapmaya başladılar. Açıklaması yapılan sinema eserlerinden bir tanesi de 2. Serisi çekilecek olan bu yapımdır. İlk serisi büyük bir ilgi ile seyredilen sinema eserinin 2. Serisinin daha fazla beğeni toplayacağı düşünülüyor. 2017 yılı ABD yapım sinema eserleri arasında yerini korumaya devam eden sinema filmi; başarısını konuşturmaya devam ederken bir devam projesi olduğundan dolayı da tüm ekip hazır bir şekilde sadece çekimleri yapılıyor. Hızlı davranan ekibin kalan zamanlarını tanıtım için kullanacakları ve Yaratık Covenant eserini büyük gişe rakamları ile seyrettirecekleri düşünülüyor.

Yaratık Covenant full izle

Yaratık Covenant sinema eserinin yönetmen koltuğunda ilk seride de olduğu gibi Ridley Scott oturmaktadır. Ridley Scott son birkaç yıldır sinema kariyerinin en parlak zamanlarını geçirmekte ve hızlı bir şekilde yapımlarını çekmeye devam etmektedir. Bu sinema eserinin 2. Serisinde de deneyimini Yaratık Covenant izleyecekler için konuşturacak gibi duruyor. Bu sinema yapıtının yapımcısı da yine Ridley Scott olmaktadır. Walter Hill ile birlikte filmin yapımcılığını üstlenen ikilinin başarılı bir şekilde ABD başta olmak üzere Avrupa’da da kendisini göstereceği düşünülüyor. Ridley Scott’un bitmek bilmeyen sürprizlerini görmek için hemen online bir şekilde Yaratık Covenant full izlemeye özen gösterin.
Yaratık Covenant HD izle

Bu sinema eserinin başrol oyuncusu yine Michael Fassbender olmaktadır. Michael Fassbender sinema kariyeri kapsamında bu yapım sayesinde bir dönüm noktası yaşamıştır. Bu dönüm noktasının gerçekleşmesinde tabi ki Ridley Scott’un da emeği ve imtiyazı büyük bir yer kaplamaktadır. Yakışıklı oyuncunun inanılmaz performansını seyrederek ortak olmak için Yaratık Covenant HD izlemeniz gerekiyor. Bu sinema eserinde başrolde Fassbender’e eşlik eden isim; Noomi Rapace oluyor. Çok genç bir yaşı olmasa da orta yaşlı grubundan olan Noomi, tam bir sinema kadınıdır. Gerek duruşu, gerekse de sergilediği oyunculuk performansı sayesinde bu duruşu kanıtlayan Noomi Rapace’li sinema eserini seyretmek için Yaratık Covenant Türkçe dublaj izleme imkanınız var.

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim-Kurgu Filmleri, Fragmanlar, Gerilim Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2017 - ABD

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Ridley Scott

Oyuncular: Michael Fassbender ,Noomi Rapace

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?