Kuzular Kurtlara Karşı Full izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
0
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek Parça HD Alternatif Tek ParçaYorum yap


Dikkat : Film En Yakın Zamanda Yüklenecektir. Takipte Kalın . . .

Bir önceki filmimiz olan Şirinler 3 Full Türkçe Dublaj izle filmimizi izlemenizi tavsiye ederiz.


0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
958
FILM BILGILERI 10 ay önce eklendi
Kuzular Kurtlara Karşı Full izle

Çizgi filmlerin konusuna genel olarak birbirine düşman olan ve birinin diğerinin canına kast edebiliyor olmasından kaynaklanan zıtlıkların bir arada bulunduğu eserler eşlik etmektedir. Bu çizgi filmler artık yerini animasyon eserlerine bıraktı. Çocuklar artık eski çizgi eserleri seyretmek yerine sinemada sinema farkını da yaşayarak yorumluyorlar. Artık bu tür eserlerin dünya tarafından seyredildiğini bilen sinema yönetmenleri ve senaristleri anime eser çekiyor ya da yazıyorlar. Son zamanlara damgasını vuracak olan bir yapım daha ilgi çekmeye başladı. Hem başarılı bir senaryosu olan hem bazen gülünecek bazen de ders çıkarılabilecek yapıdaki bir eser yakında beyaz perdeye gelecek. Türkiye’de de gösterime girecek olan başarılı eser Kuzular Kurtlara Karşı olmaktadır.

Kuzular Kurtlara Karşı full izle

Kuzular Kurtlara Karşı sinema eserinde ormanlık bir alanda hem kurtların hem de kuzuların yaşadığını görebilmekteyiz. Aralarında çok az bir mesafe olan bu iki canlı grubundan ortaya çıkan tartışmayı hangi grubun yeneceği de çok merak ediliyor. Çocukların beğenerek seyredeceği Kuzular Kurtlara Karşı izleyicisi için çekimlere son hız devam ediyor. Bu sinema eserinin bu kadar güzel bir kurguya sahip olmasında başta başarılı senaristin de katkısı kaçınılmaz olmaktadır. Eserin senaristliğini yapan isim; Neil Landau’dur. Neil Landau bu zamana kadar birçok anime kurgu ortaya çıkarmış ve bu yönü ile de başarısını kanıtlamış bir kişidir. Kuzular Kurtlara Karşı full izleyecekler de bu başarıyı görecekler.
Kuzular Kurtlara Karşı HD izle

Bu sinema eserinde Neil Landau sadece kurguda görev almamıştır. Bunun yanı sıra da yapımcı olarak kendisini göstermiştir. Eserin dağıtımı, tanıtımı ve aynı zamanda da reklamı konusunda çalışmalar yapmaya devam eden Neil Landau usta bir şekilde tanıtımları yaparken Kuzular Kurtlara Karşı HD izlenmesi mümkün olan bir anime eseri olduğunu da belirtmiştir. Sinema eserinin yönetmen koltuğunda ise; yine son zamanlarda anime türünde çektiği eserleri ile kendisini dünyaya tanıtmaya devam eden Andrey Galat’ı görmekteyiz. Anime seyredenler bilir ki; genelde bu tarz eserlerde iki farklı yönetmen olur. Bu eserde de aynı durum oluyor ve Galat’a Maxim Volkov eşlik ederek Kuzular Kurtlara Karşı Türkçe dublaj izleniyor.

Tür: 2016 Filmleri, Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2016 - Rusya ,ABD ,İngiltere

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: Andrey Galat, Maxim Volkov

Oyuncular: Tom Felton ,Thomas Ian Nicholas ,China Anne McClain ,Ruby Rose ,Ross Marquand

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?