Hatıraların Masumiyeti 2016 Full izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
663
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Hatıraların Masumiyeti 2016 Full izle

2015 yılı İngiltere yapımı belgesel kategorisinde yer alacak olan Hatıraların Masumiyeti adlı film 25 Mart 2016 tarihinde ülkemizde de vizyona girecek. 90 dakika süresi olan ve orijinal adı Innocence of Memories olan yapımın yönetmen koltuğunda Grant Gee otururken filmin baş rolünde Pandora Colin yer alıyor. Senaryosunu Orhan Pamuk ve Grant Gee’nin kaleme aldıkları yapımın bir diğer adı da Masumiyet Müzesi.
Hatıraların Masumiyeti izleyeceğiniz yapım Orhan Pamuk’un açmış olduğu Masumiyet Müzesi’nden yola çıkarken, yapım aynı zamanda Venedik Film Festivali’nde de gösterildi. 2012 yılında açılan müze ile ilgili olarak yapılan filmin yönetmen koltuğunda İngiliz belgesel yönetmeni Grant Gee yer alırken festival 02-12 Eylül 2015 tarihinde gerçekleştirildi ve Venedik Günleri alanında özel bir gösterimle izleyenlere sunuldu.

Hatıraların Masumiyeti full izle

Orhan Pamuk’un yazdığı Masumiyet Müzesi kitabında yer alan metinlere romanın karakteri olan Kemal’in sesinden eşlik edilen yapım, beyaz perdede kitaptaki gibi gerçeklik ve kurmaca arasında yeni bir dünyaya kapılarını aralıyor. Yapım ile ilgili açıklamalarda bulunan Orhan Pamuk, Grant Gee’nin işlerini geçmişten bu yana takip ettiğini söylerken yönetmenin sanatkarane biri olduğunu söyledi. Yapımın her alanında içinde olan ve filmin metinlerini yazan Nobel ödüllü yazar Pamuk, yönetmenin Sebald’a ait olan Satürn’ün Halkaları adlı filmini gördüğünü ve çok sevdiğini söyledi.
Hatıraların Masumiyeti HD izle

Hatıraların Masumiyeti full izleyebileceğiniz filmin yapımına da katıldığını söyleyen Pamuk, film için 30 dakikalık orijinal bir metin yazdığını, filmin hem İstanbul hem de Masumiyet Müzesi üzerine olduğunu belirtti. Aynı zamanda kendisinin diğer kitaplarına da gönderme yapıldığını, yazdığı orijinal metnin ise romandaki yer alan ikinci kahramanın gözünden anlatıldığını ve romanda geçen aşk hikayesini Hatıraların Masumiyeti HD izlerken yeniden değerlendirdiğini belirtti.
2012 yılında açılmış olan Masumiyet Müzesi, İstanbul’da yaşanmış ve 1970’li yıllardan 2000’li yıllara uzanan aşk hikayesinin anlatıldığı ve aynı adı taşıyan romanda da geçen ve içeriğinde İstanbul’un 1950’li yıllardan itibaren günlük hayatta da var olan binlerce obje yer alıyor. 2014 yılında Avrupa Müze Forumu’nun Avrupa Yılın Müzesi Ödülünü alan Masumiyet Müzesi yurt içi ve dışından pek çok ziyaretçiyi de ağırlıyor. Sitemizde Hatıraların Masumiyeti Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.

Tür: 2016 Filmleri, Belgeseller, Fragmanlar

Yapım: 2015 - İngiltere

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: Grant Gee

Oyuncular: Pandora Colin

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?