Harbinger Down 2015 Full İzle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
0Dikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. İyi Seyirler . . .

Bir önceki filmimiz olan Phoenix - Anka Kuşu 2014 Full HD izle filmimizi izlemenizi tavsiye ederiz.


0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
664
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Harbinger Down 2015 Full İzle

2015 yılı Amerikan yapımı bir film olan Harbinger Down‘ı Alec Gillis yönetmenliğini üstlenirken aynı zamanda da senaryo yazarlığını yapıyor. Baş rollerinde de Lance Henriksen, Matt Winston ve Camille Balsamo’yu gördüğümüz film Harbinger Down izleyebileceğiniz sitemizde kaliteli film izlemenin ayrıcalığına varabilirsiniz.
Sitemizde Harbinger Down full izleyebileceğiniz filmin konusu ise, bir grup üniversite öğrencisi arkadaşın yaptıkları araştırma sonucu başından geçen maceraları konu alıyor. Bering Denizi’nde bulunan katil balinalar ile ilgili araştırma yapan üniversite öğrencileri bu balinaların küresel ısınma sürecinden ne kadar etkilendiklerini belirlemeye çalışıyorlar. Gençler bir balıkçı gemisi olan Harbinger’i kiralayarak, araştırmalarını sürdürürler. Ancak bu arada onları denizin derin sularında bir enkaz beklemektedir. Eski Sovyet uzay gemisi olan bu enkaz aynı zamanda su ayısı olarak bilinen ve yine uzay ortamında da yaşayabilen bir mikroskobik canlı türü üstünde Rusların bir çok deney yaptığını öğrendiklerinde artık çok geç olacaktır.

Harbinger Down izle

Uzayda, oksijen olmayan boşlukta, güneş rüzgarları radyoaktif etkisi karşısında bile canlı kalan ve hayatta olan bu canlılar bir çeşit mutasyona uğramıştır. Ve uzun zaman buzun altında kalmasının ardından artık insan vücudu da onların yaşam bulmasını sağlayacak bir yuva olabilecektir.
Harbinger Down HD izleyebileceğiniz ve kaliteli görüntülerinden memnun kalacağınız filmin IMDB puanı ise 5.0. Korku türü içeriğinde yer alan film Bering Denizi’nde araştırma yapan üniversite öğrencilerinin mutasyona uğramış mikroskobik canlılar ile mücadelesini anlatıyor. Balinalar ile ilgili araştırma yapmak için çıktıkları yolda onları karşılayan bu korkunç yaratıklardan kurtulabilecekler mi? Ya da kaçı hayatta kalacak? Balinaların zamansız yaşanan göçleri ile ilgili değişimleri takip etmeye çalışırken, Sovyetler Birliği’ne ait olan uzay gemisinden çıkan bu canlılar meraklarına yenilen gençlere neler yapacak? Bu ve daha bir çok soru filmin içinde yerini alıyor.
Harbinger Down Türkçe dublaj izleyebileceğiniz sitemizde filmi soluksuz ve heyecanla izleyecek ve kendi sonlarını hazırlayan gençlerin heyecan ve korkularına tanık olacaksınız. En güzel filmler bizimle izlenir. Kaliteli görseller ve ses kalitesi ile keyifli film izlemenin adresi işte tam burası.

Tür: Genel

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 4.7

Yönetmen: Alec Gillis

Oyuncular: Lance Henriksen , Giovonnie Samuels , Matt Winston , Camille Balsamo , Winston James Francis

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?