Geniş Aile Yapıştır Full izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (29 votes, average: 4,21 out of 5)
Loading...
101.151
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Geniş Aile Yapıştır Full izle

Türkiye’de pek çok insanın ilgisini çekmeyi başarmış ve beğenilen yapımlardan biri olan Geniş Aile dizisi Geniş Aile Yapıştır adı ile beyaz perdedeki yerini de aldı.
Küçük bir mahallede Koyu Bilal ve Cevahir’in atışmaları üzerine kurulu olan yapım, ikili arasında geçen diyaloglarla klasik komedi yapımlardan sıyrılarak bambaşka bir konuma oturuyor.
Geniş Aile Yapıştır izleyeceğiniz filmin yönetmenliğini Ömer Uğur üstleniyor. Senaryosunda da Cüneyt İnan’ın imzasını göreceğiniz yapımın baş rollerinde dizideki karakterleri görmek mümkün. Fırat Tanış, Ufuk Özkan, Ahmet Sarsılmaz, Bülent Çolak, Tanju Tuncel, Mine Teber, Bihter Dinçel ve Bora Akkaş’ın baş rollerini paylaştıkları filmin yapımcılığını da Barkuda Film üstleniyor.

Vizyona girdiği tarih itibarı ile 547 bin 815 kişiye ulaşan filmi sitemizde Geniş Aile Yapıştır full izleyebilir ve eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Yapımın konusu ise Cevahir, ailesinin en büyüğü olan babaannesi Hafize Hanım’ın ameliyat masraflarını karşılayabilmek için etrafından para toplamaya çalışmaktadır. Ne yapıp edip, gereken parayı bulmaya yemin eden Cevahir son derece fazla olan parayı da nasıl bulacağını aslında pek bilmemektedir.
Ulvi ile katıldıkları cenazede ölüyü yıkama işi iki kafadara kalır. Komik sahnelerin yaşandığı anlarda ölü birden canlanır ve onlara bir define haritasından bahseder ve yeniden ölür. İkili bunu ciddiye alır ve define haritasını bulmaya gider. Sürekli takipte olan Koyu Bilal ise Cevahir’in haritayı bulduğunda yanındadır ve kapışan ikili haritayı ikiye böler. Cevahir haritaya neden ihtiyacı olduğunu açıkladığında ise Koyu Bilal tüm düşmanlığını bir kenara bırakarak, Hafize Hanım için yardımcı olmak istediğini söyler. Define haritası Ayvalık’ta bir yeri göstermektedir ve hep birlikte şimdi Ayvalık yolcusu olan arkadaşlar defineyi bulmak için bir macera içine girerler.

Geniş Aile Yapıştır HD izleyebileceğiniz filmde halef selef olan Cevahir ile Koyu Bilal’in dayanışmasını ve yine de atışmalarını keyifle seyredebileceksiniz. Televizyon dizisinin farklı bir versiyonu olan aslında çok da bir değişiklik gözlemlenmeyen yapımın sıcak ve samimi havası filmi seyredilebilir kılıyor. Üstelik ekip ve karşılaşılacak unsurlar da aşağı yukarı aynı olduğu için büyük bir beklenti de sunmuyor. Neticede kadroda bir değişiklik olmadığı gibi, senarist ve yönetmen de dizi kadrosundan filme transfer olmuş. Dolayısıyla çok büyük beklentilerle gitmek ve hayal kırıklığına uğramak söz konusu değil. Televizyonda eğlenerek ve keyif alarak izlediğiniz bir yapımı sinema versiyonu ile seyredip, eğlenceli zaman geçirmek için oldukça da ideal bir film.
Yapımı sitemizde Geniş Aile Yapıştır 720p izleyebilir ve kaliteli film izlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Çünkü Cevahir ile Koyu Bilal’in macerası Ayvalık ile sınırlı kalmıyor. Yaşadıkları, başlarına gelenler ve yine enteresan diyalogları son derece eğlenceli unsurlar taşıyor. Yerli komedi filmleri arasından sıyrılan filmi siz de sitemizde izlemeyi tercih edebilirsiniz.

Tür: 2015 Filmleri, Fragmanlar, Komedi Filmleri, Yerli Filmler

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: 5.9

Yönetmen: Ömer Uğur

Oyuncular: Ufuk Özkan ,Fırat Tanış , Bora Akkaş ,Bülent Çolak ,Ahmet Sarsılmaz

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?