Eye In The Sky Full HD izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
0
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek Parça HD Alternatif Tek ParçaYorum yap


Bir önceki filmimiz olan Örümcek-Adam: Eve Dönüş 2017 Türkçe Dublaj izle filmimizi izlemenizi tavsiye ederiz.


5.00 avg. rating (85% score) - 1 vote
888
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Eye In The Sky Full HD izle

Savaş konulu sinema eserlerini ülkemiz açısından bir değerlendirmeye alacak olursak; savaş filmleri daha çok ülkemizi derinden etkileye ve başka ülkelere yönelik kazanmış olduğumuz zaferler ile ilgili bir kurguya sahip oluyorlar. Tabi bu yapıtlarda genelde birbirine benzeyen özellikte olduğundan dolayı yabancı ülkelerden ülkemize gelerek gösterime giren sinema eserlerini de seyretmek istiyoruz. Yurt dışından ülkemize gelerek başarılı gişe elde eden birçok savaş yapımı olmaktadır. Bu durumun en temel sebebi; yurt dışının bu tarz kahramanlık duygusu uyandıran yapıtlarda bizden daha başarılı olması ve maddi kaynaklardan dolayı da teknolojiyi daha iyi kullanıyor olmasıdır. Bu sinema eserlerinden bir tanesi daha gösterime girmeye hazırlanıyor. Eye In The Sky birçok takipçisi bulunan bir filmdir.

Eye In The Sky full izle

Eye In The Sky sinema eseri 2015 yapımı bir sinema eseri olmaktadır. Bu yapıt geçtiğimiz yılın son aylarında çekimleri tamamlanan ve İngiltere’de gösterime bizden daha erken bir tarihte girmiş olan yapımdır. Zaten İngiltere yapımıdır ve ülkemize de İngiltere’den gelmiştir. Eye In The Sky izleyeceklerine büyük umut vaat ediyor. Bu sinema eseri için artık Türkiye gösterim tarihi de belli oldu. Kısa bir süre sonra gösterime girerek büyük bir beğeni toplayacağı düşünülen sinema eseri 8 Nisan 2016 tarihinde artık ülkemizde bekleyenleri tarafında seyredilen bir yapım olacak. Eye In The Sky full izlemek isteyenler ise; sitemizde yerini alacaklar.
Eye In The Sky HD izle

Bu sinema eseri sadece savaş konulu bir yapım olmamaktadır. Savaş kategorisinin yanı sıra aynı zamanda da başka kategoriler de barındırmaktadır. Bunlardan söz etmek gerekirse; dramatik yanını ve gerilim dolu sahnelerini de sözlerimize katmamız gerekiyor. Bazen ağlarken bazen kalbinizin yerinde duramadığını görecek ve Eye In The Sky HD izlediğiniz için bir kez daha mutlu olacaksınız. Bu sinema eserinde yönetmen de deneyimleri ile eserin daha başarılı bir duruş sergilemesine yardımcı olmaktadır. Sinema yapıtının yönetmen koltuğunda oturan isim; Gavin Hood olmaktadır. Gavin Hood başarılı kariyerini bu sinema projesinde yeniden göstermeyi başarmıştır. Eye In The Sky Türkçe dublaj izlemeye hemen siz de başlayın.

Tür: 2016 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Savaş Filmleri

Yapım: 2015 - İngiltere

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Gavin Hood

Oyuncular: Alan Rickman ,Aaron Paul ,Helen Mirren ,Iain Glen ,Barkhad Abdi

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?