Evrim 2016 Full izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
0
( Yüksek Kalite ) Fragman Tek Parça okru Alternatif Tek ParçaYorum yap


Dikkat : Film En Yakın Zamanda Yüklenecektir. Takipte Kalın . . .

Bir önceki filmimiz olan Kral Arthur 2016 Full izle filmimizi izlemenizi tavsiye ederiz.


0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
1.724
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Evrim 2016 Full izle

2015 yılı Belçika, İspanya ve Fransa ortak yapımı olan Evrim adlı film 1 saat 21 dakikalık süresi ile ülkemizde 27 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girecek. Yönetmen koltuğunda Lucile Hadzihalilovic’in yer aldığı filmin baş rollerini Max Brebant, Julie-Marie Parmentier, Roxane Duran ve Nissim Renard paylaşıyorlar.
Sitemizde Evrim izleyeceğiniz yapımda Nicolas, gelecek zamanda bir yerdedir ancak mekan belirsizdir. Son derece hareketli bir adada bulunan Nicolas, kendisi gibi olan pek çok kız ve erkek çocukla birlikte, hepsinin aynı şeyi giydiği, birbirlerine benzeyen kadınlarla birlikte yaşamaktadır. Burada yalnızca çocuklar ve onlara bakıcılığı üstlenmiş olan anneler vardır. Yaşadıkları yerde binalar ve evler beyaz ve tekdüze evlerdir.

Evrim full izle

Kadınlar (buna annesi de dahil olmak üzere) birbirlerine benzemektedirler. Annesinin de diğer kadınlar gibi saçları arkadan bağlı, düz bir beyaz elbise giymiş ve ten rengi de yine bembeyazdır. Evrim full izleyeceğiniz yapımda Nicolas bir gün siyah kum ve taşla dolu kumsalda keşif yaparken annesi onu bulur ve bir daha buraya gelmesi yasaklanır. Evrim Türkçe dublaj izlerken annesinin kendisine yalan söylediğini düşünen Nicolas, son derece meraklıdır ve yaptığı keşif gezilerini artırır. En sonunda okyanusa dalar ve denizin dibinde bir ceset ile hiç de görmek istemeyeceği şeylere şahit olur. Gözlerini açtığında ise hastane gibi bir yerdedir. Diğer çocuklarla birlikte, yine birbirine benzeyen hemşirelerin uyguladığı ilaçlara maruz kalırken, hemşirelerden biri ile yakınlık kuran Nicolas, öğrendiklerinden memnun kalacak mı? Hep birlikte Evrim HD izleyip, görebiliriz.
Evrim HD izle

Sınıflandırılması son derece zor alan bu yapım esrarengiz yapısı ile birlikte pek çok şiir kadar güzel sahneye de yer vermektedir. Bilinmezliğin korkusunu gençlik çağında olan bir oğlan çocuğu gözünden izleyebileceğiniz yapımda rol alan oyuncular ile üstlendikleri karakterleri şöyle sıralayabiliriz: Max Brebant Rolü : Nicolas, Julie-Marie Parmentier Rolü : La mère, Roxane Duran Rolü : L’infirmière ve Nissim Renard Rolü : Frank
Yapım 27 Mayıs 2016 tarihinde beyaz perdedeki yerini alırken siz de sitemizde kaliteli olarak izlemeyi tercih edebilirsiniz.

Tür: 2016 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim-Kurgu Filmleri, Dram Filmleri

Yapım: 2014 - ABD

Yönetmen: Wally Pfister

Oyuncular: Johnny Depp ,Rebecca Hall ,Kate Mara ,Morgan Freeman ,Paul Bettany

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?