Doctor Who 10.sezon izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
0


Bir önceki filmimiz olan Arabalar 3 2017 Full izle filmimizi izlemenizi tavsiye ederiz.


0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
65
FILM BILGILERI 7 gün önce eklendi
Doctor Who 10.sezon izle

Bu bölüm efsaneye açılıyor…Beyler hazırlıklı olun.Capaldi nin DOCTOR u muhteşem bir jenerasyona evresine hızlı hızlı güzel adımlarla giriyor.
Peki bu kanıya nasıl vardım?
Cevap çok basit,2005 yılından beri bu dizi izlerim tahminlerimde yanılmam.
Ancak hala Capaldi nin DOCTORuna haksızlıklar yapıldığına inanıyorum.
Peki neydi bu haksızlıklar.
1)Clara iyi bir ekürü idi ama Capaldinin Doctoruna o denli yapıştı ki:Doctor un önüne geçti.Hatta öyle bir öne geçti ki DOCTOR WHO tarihinde ilk defa bir partnerin adı Doctor dan önce yazıldı başrol olarak halbu ki bu böyle omamalıydı.
2)Yeterince evsabeler yaratılmadı.Diğer doktorlardan bildiğimiz sorular bu doctor da pek sordurulmadı gizemler yaratılmadı.
3)Sadece bölüm olsun diye çekilmiş bölümler biliyorum(BİLİYORUZ.)
4)aMERİKA ya açılmak adına çok amerikan vari hale getirildi.Amerikaya özgü bir dizi gibi oldu.Halbu ki avrupa tarzı eleştirileri iskoç ve irlanda vurguları gallar teması çok daha etkiliydi
5)Devam niteliği olan bölümler yerine tek seferlik bağımsız bölümler sayısı çoktu.Peşi sıra birbirinin devamı niteliği olan bölümlerde hep raytingler daha bir cafcaflı olmuştu.
6)Sadece 2,5 partneri oldu.Enerji uyumu için partner aranmadı.
6)LGBT olayına hiç bulaşılmamalı ama bulaşıldı bir daha olmamalı.
7)Klasik bölüm oyuncuları yer almalıydı.Pek çok favorim hala dışarıda bekliyor.Muhakak bir iki bölümde onları görmeliyiz.
8)Diğer DOCTORlar rejenarasyona girmeden elbet muhakak selefleriyle bir bölümde gözüktüler lakin niyeyse bu Capaldinin doctoruna çok görüldü.
9)Capaldi nin Doctoru yalnız bırakıldı adam kendini bas a gitara falan verdi.
10)Yaşlı bir doctor görüntüsünün ardında genç bir heyacan yaşadığını hep düşündüm.Adamın eline tam manasıyla çalışan bir sonik tornavida vermeleri bile 1 sezonda gerçekleşti adam gözlük mözlük idare etmeye kalktı.
11)Kopuk bölümler yaşandı örneğin GALFREY e gittin neden gittin döndün neden döndün tamam orda da yaptın yapacağını ama hani sistemi değiştirecektin.GALFREY in başkanı sendin ne oldu da gerisim geri dünya dasın.Yada dediklerini niye yapmadın.
12)Mini episodelerle açıklanması gerekenler var daha ama girişim yok.
13)Bence yeni doctor :Rupert Grint olmalı ben çok yakıştırıyorum bu role haydi hayırlısı…

Tür: 2017 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim-Kurgu Filmleri, Biyografi, Dram Filmleri, Editörden Seçme Filmler, Fantastik Filmler, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Macera Filmleri, Yabancı Diziler

Yapım: 2017

IMDB Puanı: 9.6

Yönetmen: Steven Moffat

Oyuncular: Peter Capaldi ve Jenna Coleman

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?