The Invitation — Davet 2015 Full HD izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
0


Bir önceki filmimiz olan Kral Arthur 2016 Full izle filmimizi izlemenizi tavsiye ederiz.


0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
1.324
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
The Invitation — Davet 2015 Full HD izle

Korku filmleri son derece sıradanlıktan çıkmış olan ve aynı zamanda d başarısı ile adından söz ettirmekte olan bir sinema dalı olarak karşımıza çıkmaktadır. Korku deyince akla genellikle zombiler ve periler gelse de başka öğeler yardımı ile de korku duygusu sinema seyircisine lanse ediliyor. Sinema seyircilerinin son derece merak ettiği korku sinema eserlerinin yanı sıra gerilim de ön planda olmaktadır. Gerilimin baş gösterdiği sinema eserlerine baktığımızda da heyecanın tüm film bitene kadar korunduğunu görmekteyiz. Bu yüzden de başarılı bir yapıtın korku ve gerilimi bir arada tutan yapıtlar olacağını söylemekten de kaçınmak olmaz. The Invitation sinema yapıtı da korkuyu ve gerilimi aynı anda kullanan eserlerde bir tanesi olmaktadır.

The Invitation FULL izle

The Invitation sinema eserinin yönetmen koltuğunda oturan isim hem başarılı hem de ilginç bir kariyere sahip olan usta yönetmen Karyn Kusama olmaktadır. Karyn Kusama bu sinema eserinde de yine başarısını konuşturarak adını bir kez daha usta bir şekilde The Invitation izleyicilerine duyurmayı da başarmıştır. Bu sinema yapıtının senaristi ve yapımcısı aynı kişidir. Bu yüzden de yapıt tasarlanırken çok sesliliğin getireceği olumsuzluklardan kaçınılmıştır. Matt Manfredi’nin senaristi olduğu ve Phil Hay ile birlikte yapımcılığını da üstlenmiş olduğu bu sinema yapıtını The Invitation full izleme yöntemini kullanarak tadına doyulmaz bir şekilde seyredebilir ve de eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.
The Invitation hd izle

Bu sinema yapıtının vizyon tarihi geçtiğimiz yılı gösterse de çok uzun bir zaman öncesine ait değildir. 25 Aralık 2016 tarihinde vizyona giren bu sinema eseri ülkemizde vizyon yapmasa da bu sene vizyon yapacak ve siz de sitemizde ücretsiz bir şekilde izleyeceksiniz. Bu nedenle de hemen arkanıza yaslanarak yüksek çözünürlük eşliğinde The Invitation HD izleyicisi olmaya başlamanız mümkündür. Bu sinema eseri ABD yapımı olduğundan dolayı ABD’de daha önce bir tarih de gösterim yapmıştır. ABD için vizyon tarihi 25 Mart 2015 olan bu sinema eseri bu senenin sonunda artık ülkemizde de vizyon yapacak. The Invitation Türkçe dublaj izlemek için sitemize giriş yapabilirsiniz.

Tür: 2015 Filmleri, Gerilim Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Korku Filmleri

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Karyn Kusama

Oyuncular: Michiel Huisman ,Emayatzy Corinealdi ,Logan Marshall-Green

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?