Oddball — Cesur Köpek Türkçe Dublaj izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
0Dikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. İyi Seyirler . . .

Bir önceki filmimiz olan Şirinler 3 Full Türkçe Dublaj izle filmimizi izlemenizi tavsiye ederiz.


1.00 avg. rating (45% score) - 1 vote
743
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Oddball — Cesur Köpek Türkçe Dublaj izle

Son zamanlarda öne çıkan sinema yapıtlarından bir tanesi animasyon sinema eserleri olmaktadır. Anime yapıtlar artık sadece çocuk seyircilere özel değil; aynı zamanda da büyük ama ruhu çocuk olan sinema seyircilerine yönelik de yapılmaya başlanarak ailecek sinema keyfi yaşatılmaya çalışılıyor. Ülkemizde azla türünü göremesek de yabancı ülkelerden gelen anime sinemalar oldukça beğeniliyor. Bunların başında da Cesur Köpek sinema eseri yer alıyor.

Cesur Köpek full izle

Cesur Köpek sinema eseri 2015 yapımı hem anime türünde hem de komedi türünde ülkemize gelerek Türk sinema seyircilerine kendisini gösteriyor. Yayınlanan tüm ülkelerde beğenilen ve aynı zamanda da övgüler ile seyredilen sinema eserinin IMDB puanına bakarak da ne kadar sevildiğini görebiliyoruz. 6.9 IMDB puanı olan Cesur Köpek izlemek için sitemizden yararlanabilirsiniz.
Cesur Köpek sinema yapıtı Avustralya’da geçen ve hayvanları koruma konusunda yayınlandığı tüm ülkelere mesaj veren bir sinema yapıtı olmaktadır. Allen’in Oddball adında bir köpeği vardır ve Allen ile köpeği Oddball’a bir görev verilir. Görevleri nesli tükenecek olan pengueni köpek ve kedilerden korumak. Bu görevin başarılıp başarılamayacağını Cesur Köpek full izleyerek görebilirsiniz.

Tür: 2015 Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Komedi Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler

Yapım: 2015 - Avustralya

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Stuart McDonald

Oyuncular: Sarah Snook , Alan Tudyk , Terry Camilleri , Deborah Mailman , Shane Jacobson

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?