An Inspector Calls 2015 Türkçe Dublaj izle

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
1.703
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
An Inspector Calls 2015 Türkçe Dublaj izle

Birçok sinema dalının aynı sinema eserinde yer aldığı yapıtlar hem farklı hem de ilgi çekici oluyor. Örneğin; sinema yapıtını seyrederken 90 dakika geçiyorsa bu 90 dakika boyunca sadece üzülmüyor ya da sadece korkmuyorsunuz. Sinema eserinin içeriğinde yer alan tüm sinema türlerine ait duyguları bu 90 dakika içerisinde yaşamış oluyorsunuz. Bu sinema eserleri arasında yer alan An İnspector Calls sinema yapıtı da dram, gerilim ve aynı zamanda da gizemi bir arada barındıran bir sinema yapıtı olmaktadır.
An İnspector Calls sinema eseri bu üç türü ile diğer sinema eserlerinde olduğu gibi başarıyı yakalamış gibi duruyor. Eser ülkemizdeki sinema salonlarına gelmese de online seyirciler sayesinde 7.8 IMDB sinema puanını alarak An İnspector Calls izleyenlerin gönlünü fetih etmiş gibi duruyor.
An İnspector Calls sinema yapıtı bu puanı alırken hem yetenekli oyuncu kadrosu ile hem de muhteşem senaryosu ile dikkat çekmişe benziyor. Sinema yapıtında sırlarla gizemin içerisinde yer alan bir müfettiş ve zengin olması ile dikkat çeken Bring ailesini ve yemeğe misafirliğe gelen genç kadının ölümünü araştırmasını An İnspector Calls full izleyenlere anlatan yapıttır.

Tür: 2015 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, IMDB 7+ Filmler, Türkçe Altyazı Filmler

Yapım: 2015 - İngiltere , Ukrayna

IMDB Puanı: 7.8

Yönetmen: Aisling Walsh

Oyuncular: David Thewlis ,Miranda Richardson ,Ken Stott ,Sophie Rundle ,Chloe Pirrie

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“An Inspector Calls 2015 Türkçe Dublaj izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. zeynep - 4 ay önce demiş ki:

    sizin türkçe dublajınıza.